Spordiennustus online – kuidas leida laia valiku seast parim?

Online ehk internetis sõlmitud kihlvedude eeliseid ei pea enam kellelgi tõestama, kuna need on nüüdseks teiste hasartmängude seas omale kindlat kohta välja võitlemas.

Umbes nagu sotsiaalvõrgustikud, mis asendavad  telefoniraamatuid ja märkmikke ning online-videod, mis asendavad televisiooni. Kuidas aga laias valikus mitte segadusse sattuda? Siin on nimekiri kriteeriumidest, millele tähelepanu pöörata enne, kui endale ennustusportaali valid:

  • Kõrgemad koefitsiendid kui teistel portaalidel. Pikemat selgitust see ei vaja. Nagu ka kõige muu puhul – kui kvaliteet on sama, jääb peale parem hind.
  • Kindel, Eestis kehtiva litsentsiga ennustusportaal. Sellele ei pööra paljud esmalt tähelepanu ning võivad seetõttu pettuse ohvriks langeda. Ka siin on sarnasus tavaeluga – võib ju osta oma kauba kahtlastest nurgatagustest, kuna esmalt näib see odavam, kuid arvestada tuleb sellega, et praagi puhul ei ole sul kellelegi kaevata, sest kaup on saadud ilma tšekita tundmatult kaupmehelt.
  • Kohalikud mängud. Omasid teame kõige paremini, mistõttu tasuks ka online spordiennustuste (totalisator) puhul valida sellised veebilehed, kus saab panuseid teha lisaks välismaistele ka kohalikele spordimängudele.
  • Kiired ja täpsed väljamaksed. Korraliku ennustusportaali jaoks on see enesestmõistetav ning rahvaski usaldab rohkem selliseid portaale, kus võidu saad kätte juba tunni jooksul.
  • Boonusprogramm uutele mängijatele. Uutele mängijatele antud tugi näitab, et uued inimesed on sinna oodatud ning neile on mida pakkuda. Toe all mõeldakse enamasti just rahalist tuge ehk seda, et sa ei peaks oma esimestesse mängudesse kohe suuri summasid panustama.
  • Lojaalsusprogramm püsiklientidele. Alati on meeldiv, kui püsivust hinnatakse. Lojaalsusprogramme on erinevaid, näiteks võib portaal anda iga tehtud panuse eest punkte ning hiljem saab need teha rahaks, millega uusi panuseid teha. Teine variant on mitme tasemega lojaalsusprogramm, mis motiveerib kliente aina paremaid saavutusi tegema.
  • Huvitav ja toimiv live-mängude valik. Online ennustusportaalide jaoks on oluline, et pakkumine oleks lai ning koduleht töötaks hästi nii arvutis kui ka mobiiliversioonis. Esmalt võib tehniline kvaliteet näida ebaolulisena, kuid mängudest osa võttes, näed, et iga sekund on oluline, mistõttu saab õige rahulolu vaid siis, kui kõik sinu klikid kohe soovitud kohta viivad.

Online spordiennustuste maailm on piisavalt lai, nii et kõiki nõuandeid on raske korraga arvesse võtta. Samas tasub mängudega algust tehes kindlasti ülalnimetatud punkte arvesse võtta, et endale mitte pettumust valmistada.