Soovitusi positiivseks netikasiino mängukogemuseks            

Hasartmängud, mida tänapäeval erinevates Eesti kasiinoportaalides mängida saab, pakuvad erakordselt mitmekülgseid elamusi. Erinevad teemad, võimalused, riskid, panused ja võidud – seda kõike pakuvad tänapäevased netikasiinod nii Eestis kui mujal maailmas. Seetõttu jagub terve hulk ka inimesi, kes seda kõike nautida soovivad. Selleks, et kasiinoportaali (online kasiino) külastus ei lõppeks nukra meeleolu või vihaga, on meil mõned lihtsad soovitused, mida tasub meeles pidada:

  • Planeeri kasiinomängude mängimiseks mõistlik eelarve. See on üks olulisemaid soovitusi, mida arvesse võtta, kui soovite, et tore õhtu ei lõppeks pettumuse või tundega, et läksid kulutustega liiale. Määra alati maksimaalne summa, mida võid netikasiinos kulutada, ning asu mängima alles siis!
  • Ära jää kinni vaid ühe mängu juurde. Külastades erinevaid kasiinoportaale, nii kohalikke kui rahvusvahelisi, märkad, kui palju mänguautomaate, loteriisid, õnnemänge ja muud sorti meelelahutust nad pakuvad. Ära jää liiga kauaks ühe mängu juurde, vaid proovi erinevaid, et leida just need, mis Sulle kõige rohkem meeldivad. Sel puhul tulevad eriliselt kasuks need portaalid, mis lubavad oma mänge tasuta proovida.
  • Ära liiga suurte panustega riskeeri. Kui oled hasartmängudega alles alustanud või proovid uut mängu, siis ära riskeeri, tehes ühe käiguga liiga suuri panuseid. Selle asemel eksperimenteeri väikeste panustega. Kui oled mängu põhimõtted selgeks saanud, võid suuremate summade peale üle minna.
  • Tutvu alati boonustega. Boonused on iga kasiinoportaali jõulukingid, mis tasub üldiselt vastu võtta, kuna võivad anda häid kogemusi või tuua lausa suuri võidusummasid.
  • Sea mängimisele piirid. Kõik on kuulnud, et kuigi hasartmänge tasub võtta meelelahutusena, võivad need ka sõltuvust tekitada. Selle vältimiseks määra endale netikasiinodes käies piirangud. Endale võib määrata nii ajapiirangu, maksimaalse summa, mida kulutada, aga ka mängukordade sageduse nädalas või kuus. Iga meelelahutusviis võib rõõmu tuua, kui teeme seda mõõdutundega ning suudame  õigeaegselt lõpetada.