Pokker – kuidas lugeda oma vastaseid?

Pokerface on kindlasti see omadus, mida pokkerimängijate seas hinnatakse. Valetamisoskus määrabki suurelt jaolt selle, kas mängu võidate või kaotate. Suur tähtsus on ka sellel, kui hästi suudate keskenduda ning oma kaarte kehakeelega mitte avaldada.

Vilunumad pokkerimängijad oskavad hästi kehakeelt lugeda ning saavad selle järgi aru, millist tüüpi mängija nende vastas istub. Kuidas tuvastada, kas mängija blufib ning kui head kaardid tal käes on?
Mängija kõigub edasi-tagasi. Tõenäoliselt on tal käes head kaardid ning tugev kombinatsioon.
Järsk hoiaku ja tähelepanumuutus võib tähendada vaid seda, et talle on jagatud head kaardid ning tal on tekkinud kõrgendatud huvi selle vastu, mis laual toimub.

 

https://www.optibetkasiino.ee/mangude-ulevaated/

Bravuuritsev kõne. See on kõige lihtsam viis, mille järgi mõista, et mängijal on head kaardid. See pole just parim taktika, kuna partii lõppeb sellega, et kõik teised mängijad loobuvad temaga konkureerimast.
Järsk hääletämbri muutus. Kui mängija hakkab esmalt kõrgelt rääkima, ent püüab seda siis madalamaga varjata, on talle sattunud kaardid tõenäoliselt head ning ta püüab oma vaimustust varjata.
Pupillide suurenemine. Pupillide suurenemist ei ole võimalik kontrollida, eriti siis, kui mängija silmad pole pruunid. Suurenenud pupillid tähendavad häid kaarte.

Algajatel värisevad käed alati natuke, kui neile head kaardid satuvad.
Viis, kuidas hoitakse oma žetoone, annab märku sellest, millised on kaardid. Professionaalid lollitavad nõnda vahel oma vastaseid.

Higistamisest ärme üldse räägigi, see ütleb paljudes teisteski olukordades väga palju.
Professionaalid jälgivad ka ajatsoone. Kui USAs on õhtu, on Euroopas hommik ja eurooplane on väsinud või purjus, kuna on terve öö mänginud. Nendele, kes soovivad võita, on sellised mängijad maiuspala.

Kuidas me ka ei tahaks varjata, mis kaardid meie käes on, pole professionaalide eest sugugi lihtne varjuda. See pole ei hea, ei halb, kuid aitab ülejäänutel areneda ja paremaks mängijaks saada.